مرام امام و رهبری

رهبر انقلاب در واکنش به حرف های تمجید آمیز یکی از نمایندگان مجلس گفتند: این تعبیرات کمکی به پیشرفت کار نمی‏کند.

به گزارش الف، جلسه امروز رهبر انقلاب بانمایندگان مجلس شورای اسلامی که در سالروز تاسیس مجلس شورای اسلامی (روزقانون) برگزار شد، با حواشی جالب و آموزنده‌ای برای مسئولان جمهوری اسلامیایران همراه بوده است.

در این جلسه هنگامیکه علیرضا دهقان نمایندهمردم باغملک و ایذه در مجلس شورای اسلامی، در سخنان خود شروع به تمجیدکردن از رهبر انقلاب کرد، با واکنش رهبری مواجه شد که گفتند: این صحبت‌هامن را شرمنده می‌کند و هم به ضرر من است و هم به ضرر گوینده. این‌جورتعبیرات کمکی به پیشرفت کار نمی‌کند.

واکنش رهبری نسبت به سخنان تملق آمیز ایننماینده و همچنین موارد مشابهی که قبلا با واکنش های رهبر انقلاب همراهبوده است، برای بعضی مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس که مدت‏هاست بافراموشی مرام امام و رهبری، عادت به تملق گویی و چاپلوسی از مافوق خود کردهاند، زنگ خطر و هشداری است تا با یادآوری سیره معصومین و ارزشهای انقلابرفتار خود را اصلاح کرده و نسبت به پاکسازی اطرافیان خود از وجود این افرادمتملق اقدام نمایند.

/ 2 نظر / 11 بازدید
mahboobeh

ایکاش رهبر عزیز امام خامنه‌ای قبول میکردند و ریاست جمهوریرا به دست می‌گرفتند واقعا که آقای احمدی‌نژاد مردم را بیچاره کرده . آقاي رئيس جمهور گراني هاي بي حد و حصر كمر مردم را شكسته است. اجاره هاي بالا داد مردم را درآورده است. قبل از هدفمندي يارانه ها بارها گفتيد كه با اجراي اين قانون سفره هاي قشر محروم جامعه رنگين تر خواهد شد اما چيزي كه ما امروز مي بينيم سفره هايي است كه هر روز خالي تر مي شود. ديگر نمي توانيم سر سفره گوشت بگذاريم زيرا توان خريد آن را نداريم حتي نان خالي را با قناعت بايد بخوريم و حالا بايد كم كم يادبگيريم كه شير هم نخوريم.

farzan

سلام، ۳ برابر قیمت یک نیروگاه اتمی‌ جدید و نو به روس‌ها برای بوشهر پول دادیم. حالا خدا کند مثل هواپیما‌هاشون سقوط نکند. گفتند به خاطر یک ویروس یک سال افتتاحش عقب افتاد اگر یک زلزله بیاید خدا میداند چقدر مردم برای رسیدن به دنیای دیگر، جلو بیفتند. آلمان، فرانسه، هند، ژاپن همه تصمیم گرفتدن دست به اتم نزنند فقط ما‌ها دنبال اتم هستیم و البته روس ها.